AY
-81
GÜN
0
Elbiz İnşaat
X

SİZİ ARAYALIM

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.
En kısa sürede sizinle irtibat sağlanacaktır.

BUTİK HİZMETLER

rezidans

REZİDANS HİZMETLERİ

Hayatın hızlı ve yoğun ritmine karşı kolaylıklar sunan Benevre Beytepe, ayrıcalıklı çözümler sunduğu rezidans hizmeti ile sizleri otel konforunda bir yaşama davet ediyor.

kira-garantisi

KİRA VE AİDAT GARANTİSİ

Profesyonel Mülk Yönetiminde sunmuş olduğumuz “Kira ve Aidat Garantisi Hizmeti”; Benevre Beytepe için hazırlanmış özel bir sigorta sistemi ile desteklenmektedir. “Kira ve Aidat Garantisi Hizmeti” yıllık kira kontratınızın %50’lik kısmını; aidat ödemelerinizin de %100’ lük kısmını sizin için garantiye almaktadır. Dairenize kiracı bulunmasından, kiracı ile sözleşme ve etkileşim basamaklarına kadar bütün hizmetleri bu sistem içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sisteme kayıt olan Benevre Beytepe sakinleri Profesyonel Mülk Yönetimi ile sürekli kazanıyor.

ozeldepo

ÖZEL DEPO

Benevre Beytepe, her daireye sunduğu özel depo alanları ile hayatınızdan fazlalıkları çıkarıyor; her şeyi elinizin altında özenle saklamanıza olanak tanıyor.

güvenlik

GÜVENLİK

Hiçbir detayın atlanmadığı Benevre Beytepe’ de, profesyonel güvenlik hizmeti ve sistemleri ile sizleri huzurlu bir yaşam bekliyor.

otopark

OTOPARK HİZMETİ

Benevre Beytepe, her daireye sunduğu 1 adet tahsisli kapalı otopark alanı ve misafirlerinize sunduğu özel açık otopark alanı ile park sorununu problem olmaktan çıkarıyor.

servis

SERVİS HİZMETİ

Sunulan her özelliği ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz Benevre Beytepe, ring ve size özel shuttle hizmeti ile güvenle ulaşımınızı sağlıyor.

petbakim

PET BAKIM

Benevre Beytepe, sizlerin yanı sıra ailenizin vazgeçilmez parçası olan can dostlarımız için de güvenle konaklayabilecekleri bakım alanları sunuyor.

güvenlik

KURU TEMİZLEME HİZMETİ

Benevre Beytepe, sakinlerine sunmuş olduğu kuru temizleme hizmeti ile yıkama ve ütü işlerini sorun olmaktan çıkarıyor; sizlerin değerli zamanına zaman katıyor.

teknikservis

TEKNİK SERVİS

Benevre Beytepe’ de her detayın düşünüldüğü akılcı çözümler, sizlere hayatınızın her anında kolaylık sağlıyor. Teknik servis hizmetimiz olası her türlü soruna karşı rutin kontroller sağlayıp; gerekli durumlarda müdahale ederek sizlere sorunsuz bir yaşam sunuyor.

güvenlik

JENERATÖR HİZMETİ

Kesintisiz bir yaşamın sizleri beklediği Benevre Beytepe’de, tam beslemeli jeneratör ile hayat kaldığınız yerden devam ediyor.

İletişim ve Lokasyon

+90 312 440 09 85

Email : info@elbiz.com.tr

www.elbiz.com.tr

Kanuni Sultan Süleyman Blv. 5387. Cd. No: 52/F
   Çankaya / Beytepe / Ankara, Türkiye

Bize UlaşınMesajınız başarıyla gönderilmiştir. En kısa sürede sizinle irtibat sağlanacaktır.