AY
-1
GÜN
-26
  • Gelin Bu Mutluluğa Ortak Olun!
  • 444 8 718
X

SİZİ ARAYALIM

Mesajınız başarıyla gönderilmiştir.
En kısa sürede sizinle irtibat sağlanacaktır.

BENEVRE'DE SOSYAL YAŞAM

Hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştüren Benevre Beytepe, konseptinde bulundurduğu birçok detayla şehre ihtiyaç duymadan şehri yaşamayı vadediyor.

kafe

CAFE & KÜTÜPHANE

Kitap okuma alışkanlığınıza farklı bir bakış açısı sunan Benevre, Ankara’nın ilk 7/24 açık mini cafeli kütüphanesiyle hem kitap okuma alışkanlığınızı keyifli hale dönüştürüyor hem de her açıdan ideal bir çalışma ortamı sağlıyor.

sinema

SİNEMA SALONU

Benevre, cep sinema salonuyla sinema keyfini size ve sevdiklerinize özel kılıyor. Dilediğiniz filmi dilediğiniz zamanda dilediğiniz kişilerle izleme keyfi Benevre’ de sizleri bekliyor.

muzik

MÜZİK STÜDYOSU

Benevre’ de hiçbir enstrümanın sesi kısık kalmıyor. Profesyonel stüdyo ekipmanlarının yer aldığı ve üst düzey ses yalıtımının uygulandığı müzik odası, Benevre sakinlerini enstrümanları ile birlikte beklerken; karaoke partilerinin de vazgeçilmez yeri oluyor.

eglence

EĞLENCE ALANI

Yaşam alanınıza keyif katmayı amaçlayarak tasarlanan Benevre, masa üstü oyunlarından (Monopoly, Risk, Scrabble vb.) Playstation’a; bilardodan dart ve de masa tenisine kadar sizlere eğlence dolu bir yaşam sunuyor.

cocuk-oyun

ÇOCUK ETÜT & OYUN MERKEZİ

Çocukların değerini fazlasıyla bilen ve verimli vakit geçirmelerine önem veren Benevre, çocuklar için sunduğu güvenli oyun alanları, ebeveynlerin gönül rahatlığıyla güvenebilecekleri uzmanlar eşliğinde çocuk bakım hizmeti ve okula desteği amaçlayan profesyonel etüt hizmeti ile çocuklar için de hiçbir detayı atlamıyor.

misafirhane

MİSAFİR ODASI

Yaşam standartlarınızı maksimum seviyeye taşıyan Benevre, misafirleriniz için de ayrıcalıklı bir yaşam alanı sunuyor. Benevre, sunduğu misafir odası hizmetiyle misafirperverlik ilişkilerine yeni bir boyut kazandırıyor.

spor

SPOR MERKEZİ

Benevre’ de spor yapmak lüks olarak kalmıyor, bir yaşam alışkanlığına dönüşüyor. Profesyonel spor ekipmanları, isteğe bağlı grup dersleri ve kişisel antrenörleriyle dilerseniz açık havada da spor yapma imkanı sunuyor. Ayrıca Benevre, jet-stream sistemli kapalı yüzme havuzu ile dört mevsim havuz keyfi sunarken; yaz aylarında yarı açık konsepti ve güneşlenme alanlarıyla da sizleri gün ışığından mahrum bırakmıyor. Tüm bunların yanı sıra, sizleri hafifletecek sauna keyfi ile bütün gün stres ve tempoyla yorulan bedeninizi dinlendirme imkanı sunuyor.

spor-alani

SPOR ALANLARI

Küçük detaylarda yakaladığınız mutluluğu önemseyen Benevre; yürüyüş parkuru, squash kortu, voleybol ve basketbol sahalarıyla spor tutkunuzu doğaya taşıyor.

toplanti
toplanti
toplanti
toplanti
toplanti
toplanti
toplanti
toplanti
toplanti

İletişim ve Lokasyon

444 8 718

Email : info@benevre.com.tr

www.benevre.com.tr

Kanuni Sultan Süleyman Blv. 5387. Cd. No: 52/F
   Çankaya / Beytepe / Ankara, Türkiye

work Image

Bize UlaşınMesajınız başarıyla gönderilmiştir. En kısa sürede sizinle irtibat sağlanacaktır.